۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد
English
صفحه اصلی
1398/08/22 جلسه بررسي مسائل ، مشكلات و شرح فعاليت‌هاي كارخانجات نساجي فردوس
جلسه بررسي مسائل ، مشكلات و شرح فعاليت‌هاي كارخانجات نساجي فردوس
جلسه بررسي مسائل ، مشكلات و شرح فعاليت‌هاي كارخانجات نساجي فردوس در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار گرديد .
 
اين جلسه به رياست فرماندار و با حضور امام جمعه فردوس ، معاونين فرماندار ، بخشدار اسلاميه ، هيئت مديره و مديرعامل كارخانجات نساجي ، برخي سهامداران ، شوراهاي اسلامي و تعدادي از روساي ادارات شهرستان برگزار شد .

🔹مديرعامل كارخانه نساجي  اقدامات انجام گرفته از زمان تاسيس تاكنون و مشكلات رفع شده وطرح‌هاي توسعه‌اي اين واحد را  گزارش داد  و اين كارخانه را از جمله برترين‌هاي كارخانجات نساجي كشور از لحاظ كيفي بودن محصول اعلام نمود .

🔹رئيس هيات مديره  با اشاره به مشكلات كارخانه و اقداماتي كه در جهت رفع آنها صورت پديرفته، طرح‌هاي توسعه‌اي  كارخانه را ضمانت ادامه كار و پويايي اين واحد عنوان نمود و از واحدهاي دوزندگي ، بافندگي و رنگ‌رزي در ادامه فرآيند توليد محصول به عنوان اقداماتي موفق نام برد.

🔹مديران شركت ضمن اشاره  به مطالب منتشره در فضاي مجازي از سوي معدود افرادي كه غيرواقعي، مخرب، تهمت آميز و توهين آميز بوده و سبب ضربه به اين واحد توليدي و منافع سهامداران و بي انگيزگي مديران و سوء استفاده رقباي تجاري گرديده از فرماندار درخواست برخورد با خاطيان را داشتند.


🔹فرماندار شهرستان با تشكر از زحمات هيئت مديره و مديرعامل ، مديران فعلي اين نساجي را مناسب‌ترين و دلسوزترين افراد براي پيشبرد اهداف توليدي اين واحد دانست.

🔹مهندس ميرزايي عملكرد مديران كارخانه را منطقي و مطلوب عنوان نمود و از قدرت ريسك پذيري و احساس مسئوليت آنها در حل مسائل و مشكلات اين واحد قدرداني نمود و افزود كه لازم است اين گزارشات به شكل مناسب به  سهامداران اطلاع رساني گردد.

🔹فرماندار فردوس گفت: ما از انتقاد سازنده و منطقي استقبال  مي كنيم و به فضاي باز سياسي و اجتماعي معتقديم و آن را باعث توسعه مي دانيم ولي در مواردي اندك افرادي در فضاي مجازي دانسته يا ندانسته به جاي انتقاد، باعث تشويش اذهان عمومي، ايجاد شايعه وحتي تخريب افراد يا برخي نهادها و موسسات مي شوند كه اين جاي تاسف دارد.

🔹 وي در ادامه اشاره نمود كه فضاي مجازي در سطح شهرستان رصد و پايش مي گردد و حق پيگيري قضايي براي مديران شركت نساجي محفوظ است و ما هم قطعا در همه مراحل از اين واحد توليدي حمايت مي كنيم.

در اين جلسه نيز برخي شبهات و سوالات از سوي حاضرين و برخي سهامداران مطرح گرديد كه توسط هيات مديره و مديرعامل به آنها پاسخ‌ داده شد.