۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1396/01/17 فرماندار شهرستان فردوس در ديداري 3 ساعته وصميمي پاي درد دل جوانان فردوسي نشست
فرماندار شهرستان فردوس در ديداري 3 ساعته وصميمي پاي درد دل جوانان فردوسي نشست

مهدي ابراهيمي گفت: هدف از برگزاري اين جلسه  كمك گرفتن از جوانان بوده و ازشما جوانان مي خواهم با ارائه پيشنهادات موثر و قابل اجرا به كمك مسئولين آمده تا بتوانيم در كنار شما قدم هاي خوبي براي پيشرفت هرچه بيشتر شهرستان برداريم.

وي افزود: اگر خواهان پيشرفت و حضور بيشتر جوانان در عرصه خدمت به شهرستان هستيم بايد از شعاردادن پرهيز نمود و به سمت كار ميداني برويم تا در عمل بتوان كار كرد.

فرماندار شهرستان فردوس گفت: ايستادگي در كارها و دلسرد نشدن از ويژگي هاي مهمي است كه يك جوان بايد به آنها توجه نموده كه توجه به اين مسائل پيگيري امور ، رسيدن به نتيجه و پاي كار بودن را در بر دارد.

مهدي ابراهيمي گفت: ما آمادگي داريم براي انجام طرح ها و پيشنهادات عملي وكاربردي از سوي جوانان با همكاري خودشان كمك كنيم تا بتوانند كارهاي موثر و قابل قبولي براي شهرستان انجام دهند.

وي با ارزيابي مثبت از فضاي همدلي شهرستان گفت :  با همت و همكاري مناسب بين مسئولين شهرستان با يكديگر شاهد فضاي خوبي جهت خدمت رساني به مردم به ويژه جوانان هستيم كه اميدواريم جوانان نيز از اين فرصت به وجود آمده نهايت استفاده را برده وبتوانند اقدامات عملياتي وموثر خود را در شهرستان به اجرا بگذارند.

فرماندار فردوس گفت : اميدوايم با همت و پيگيري شما جوانان شاهد استمرار اين جلسات باشيم تا بتوان دركنار نيروي جواني شما عزيزان در جهت خدمت به مردم شريف شهرستان با همراهي شما تلاش مضاعفي داشته باشيم.

نماينده مردم فردوس، طبس، بشرويه و سرايان در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين جلسه گفت: كارهاي زيادي در شهرستان فردوس بايد اجرا و بسياري از عقب ماندگي ها كه انسان را رنج مي دهد، بايد جبران شود.

وي از حضور پنج نفر از فارغ التحصيلان دانشگاه صنعتي شريف در فردوس خبر داد و افزود: اين جوانان فارغ التحصيل با هدف اجراي چند طرح عمراني و اقتصادي به شهرستان آمده اند و اميد است زمينه ساز اشتغال در شهرستان باشند.

در نشست صميمي فرماندار فردوس با جوانان اين شهرستان، مسائل حوزه هاي مختلف فرهنگي، هنري، اقتصادي، سياسي، خبري ، ورزشي و گردشگري شهرستان فردوس توسط نمايندگاني از هر حوزه مطرح شد.

شايان ذكر است در اين نشست معاون سياسي اجتماعي فرمانداري، نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي شهردار باغشهر اسلاميه، رئيس اداره فرهنگ وارشاد اسلامي ، رياست اداره راه وشهرسازي ، رياست ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و جمعي ازجوانان شهرستان حضور داشتند.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 102
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal