۱۳۹۶ جمعه ۶ مرداد
English
صفحه اصلی
1396/04/15 زمينه مناسب براي آغاز فعاليت منتخبين فراهم شود
زمينه مناسب براي آغاز فعاليت منتخبين فراهم شود
درابتداي اين جلسه مهندس احمد حلاج مقدم معاون برنامه ريزي و عمراني فرمانداري شهرستان فردوس ضمن خير مقدم به مدير كل و كارشناسان دفتر امور شهري و شركت كنندگان ، از تلاشهاي اعضاي شوراهاي اسلامي دوره گذشته تقدير و تشكر كرد و گفت: با توجه به فرا رسيدن ايام پاياني فعاليت شوراهاي كنوني، بايد زمينه هاي مناسب براي آغاز فعاليت و خدمات رساني اعضاي منتخب پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا فراهم شود و از برگزاري اين كارگاه آموزشي كه كمك بزرگي در همين راستا است، از مدير كل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري، تشكر و قدرداني كرد.
 
درادامه مهندس بخشي از كارشناسان دفتر امور شهري و شوراها در ارتباط با وظايف، ضوابط و قوانيني كه اعضاي شوراها بايد از آنها آگاه باشند توضيحات جامعي ارائه كرد و به سوالات و ابهامات منتخبين شوراها در اين حوزه پاسخ داد.
 
در انتها نيز مهندس داداشي، مدير كل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري ضن تشكر از فرمانداري و شهرداري فردوس به جهت ميزباني و برگزاري كارگاه آموزشي، به اعضاي جديد شوراها تبريك گفت و از
برگزاري اين كارگاه قبل از تشكيل شوراي جديد ابراز خشنودي كرد.
 
مهندس داداشي افزود: اعضاي جديد شورا براي انجام هر چه بهتر وظايف و مسئوليت‌هاي خود بايد به طور كامل با ضوابط، مقررات و حدود مسووليت خود آشنا شوند چرا كه بازنگري و مرور قوانين و مقررات امري بديهي است. وي خواستار تلاش مضاعف، صداقت در كار و حمايت از تصميمات گرفته شده در جلسات شورا توسط منتخبين شد و از آنها خواست از طرح وعده ها و پروژه هاي غير قابل تحقق و غير عملي پرهيز كنند.
 
مهندس داداشي گفت: دقت در انتخاب شهرداران متعهد، متخصص و كارآمد از ديگر ويژگي هايي است كه منتخبين شوراها بايد بدان توجه ويژه داشته باشند و همچنين تصويب بخشي از قوانين و مقررات توسط شوراها و نقش آنها در مديريت شهري و نظارت بر عملكرد شهردار و شهرداريها از وظايف اصلي شوراهاست.
 
 
تعداد بازدید: 46
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal