۱۳۹۹ سه شنبه ۲۹ مهر
English
صفحه اصلی
1399/01/05 ستاد فرماندهی عملیات بحران شهرستان به ریاست فرماندار تشکیل جلسه داد
ستاد فرماندهی عملیات بحران شهرستان به ریاست فرماندار تشکیل جلسه داد
🔴 ستاد فرماندهی عملیات بحران شهرستان به ریاست فرماندار تشکیل جلسه داد.

⭕ فرماندار فردوس:

❗آمادگی کامل نیروها و دستگاه های عضو ستاد بحران شهرستان

❗اکیپ های ستاد بحران سریعا نسبت به بررسی محل های در معرض خطر اقدام نمایند.

❗آماده‌باش دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاها و هماهنگی با بخشداری
 
 
🔹 رئیس ستاد فرماندهی عملیات بحران شهرستان با اشاره به اخطاریه هواشناسی و پیش بینی های بعمل آمده به تمامی دستگاه‌های عضو ستاد مدیریت بحران اعلام آماده باش کامل نمود.

🔹مهندس میرزایی با اشاره به وضعیت معابر سطح شهر و وظایف شهرداری‌های فردوس و اسلامیه پیشگیری و اقدام بابت : تنقیه ی پل ها، لایی روبی مسیل رودخانه ها و جلوگیری از آبگرفتگی معابر و آمادگی ماشین آلات سنگین و تجهیزات را ضروری دانست .

🔹 فرماندار فردوس ادامه داد: اکیپ های ستاد بحران سریعا نسبت به بررسی محل های در معرض خطر اقدام نمایند و پیش بینی لازم صورت پذیرد. اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و پلیس راه با در نظر گرفتن نکات ایمنی برای رانندگان در محورهای شهری و روستایی میتوانند تا حد زیادی از خطرات احتمالی جلوگیری کنند.

🔹فرماندار همچنین خطاب به بخشدار و دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها تاکید نمود با هماهنگی لازم و استقرار تجهیزات در محل و بهره برداری از تمامی امکانات و ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین  محلی در صورت بروز بحران میتوانند آمادگی کامل را داشته باشند.

🔹وی در پایان ضمن تاکید مجدد بر آماده باش نیروهای خدمات رسان، با توجه به پیش بینی قابل توجه کاهش دما، اطلاع رسانی به کشاورزان را ضروری دانست و افزود: با توجه به بارندگی های شدید پیش‌ بینی شده و کاهش دما در مناطق کوهستانی و همزمان بودن با خطر شیوع ویروس کرونا همشهریان گرامی تا حد ممکن از ترددهای غیر ضرور اجتناب کرده و در منازل خود بمانند.

🔹در ادامه شهرداران فردوس و اسلامیه و فرماندهی سپاه و دیگر روسای دستگاه‌های عضو ستاد  گزارشی از وضعیت و آمادگی خود را بیان نمودند .
 
 
تعداد بازدید: 835
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal