۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۳ مرداد
English
صفحه اصلی
1398/11/01 سومين جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان
سومين جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان
سومين جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان با حضور فرماندار برگزار گرديد .
 
فرماندار شهرستان فردوس با بيان اين مطلب كه حضور پرشور و استثنايي مردم در مراسم بزرگداشت شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سليماني و در تمامي صحنه‌ها و جريانات اخير در حمايت از نظام اسلامي بسيار ارزشمند و باعث خنثي شدن نقشه‌ها و دسيسه هاي دشمنان گرديد، بر حمايت از نيروهاي مسلح و سپاه تاكيد نمود و دو ماه باقي مانده از سال جاري را بسيار حساس و با اهميت دانست.

🔹مقام عالي دولت در شهرستان، با اشاره به اينكه ماه بهمن، ماه انقلاب است و بزرگداشت ايام الله مباركه فجر امسال بايد با برنامه ريزي دقيق تر و حساب شده تر عمل گردد بر ضرورت هوشياري مسئولين شهرستان و مردم براي مقابله با تحركات احتمالي معاندين انقلاب تاكيد نمود و حضور پر رنگ مردم در كليه مراسمات را باعث خنثي سازي نقشه دشمنان و حفظ آرامش و امنيت دانست.

🔹وي بر اهميت انتخابات و تلاش براي برگزاري آن در بستري امن و به دور از هر گونه تخلف و حاشيه اي تاكيد نمود و از همه اعضاي شوراي فرهنگ عمومي خواست در راستاي برگزاري انتخاباتي پرشور، با حضور  حداكثري مردم تلاش كنند و بيان داشت: تمهيدات لازم جهت برگزاري انتخاباتي سالم، امن و قانونمند در حوزه انتخابيه پيش بيني و انجام پذيرفته است. 

🔹بنا به اين گزارش از مهمترين مصوبات اين جلسه نامگذاري فرودگاه فردوس بنام امير خلبان غلامرضاخورشيدي تنها خلبان شهيد اهل شهرستان فردوس بود كه مورد تصويب قرار گرفت .

🔹شايان ذكر است جلوگيري از ورود تورها و گروههاي بدون مجوز به منظور بازديد از جاذبه هاي گردشگري  شهرستان ، برگزاري يادواره شهيد منتظر قائم با مشاركت شهرستان يزد كه در واقعه سقوط هواپيماهاي آمريكايي در صحراي طبس به شهادت رسيد، برگزاري مراسم چهلم سردار شهيد حاج قاسم سليماني قبل از راهپيمايي 22 بهمن از جمله مهمترين مصوبات سومين جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان فردوس بود.
 
تعداد بازدید: 685
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal