۱۴۰۰ شنبه ۲۹ خرداد
English
صفحه اصلی
1398/12/17 جلسه هماهنگی و بررسی آخرین وضعیت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا
جلسه هماهنگی و بررسی آخرین وضعیت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا
جلسه هماهنگی و بررسی آخرین وضعیت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری، بخشدار اسلامیه، رئیس شبکه بهداشت و درمان،شهرداران فردوس و اسلامیه، جانشین فرماندهی انتظامی و تعدادی از مسئولین شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید  .

🔹در این جلسه مقرر گردید از تاریخ 20اسفندماه تمهیدات لازم برای کنترل دقیق ورود مسافرین و هدایت خودروهای عبوری به سمت کمربندی شهرستان و حتی الامکان عدم توقف در شهرهای فردوس و اسلامیه، از تمامی مبادی ورودی شهرستان ‌صورت پذیرد. در حال حاضر ورود مسافرین از تهران و مشهد و شهرستان های مختلف توسط تیم بهداشت و درمان مستقر در پلیس راه باغستان با دستگاه‌های تشخیصی مربوطه کنترل و بررسی می گردد.

🔹فرماندار شهرستان فردوس در این جلسه با اشاره به اینکه پیشگیری مناسب تر ، منطقی تر و کم هزینه تر از درمان است بر همکاری تمامی ادارات، دستگاه ها ، نهادها دولتی و غیر دولتی، مجمع خیرین سلامت و ائمه جماعات ، هیئت امنای مساجد و هیئات مذهبی و سمن ها و دیگر گروه های اجتماعی فعال و همچنین گروه های مجازی  برای کمک به حفظ آرامش و  پیشگیری مناسب و عبور از موج ویروس کرونا در شهرستان فردوس تاکید نمود.