۱۴۰۰ شنبه ۲۹ خرداد
English
صفحه اصلی
1399/01/05 ستاد فرماندهی عملیات بحران شهرستان به ریاست فرماندار تشکیل جلسه داد
ستاد فرماندهی عملیات بحران شهرستان به ریاست فرماندار تشکیل جلسه داد
🔴 ستاد فرماندهی عملیات بحران شهرستان به ریاست فرماندار تشکیل جلسه داد.

⭕ فرماندار فردوس:

❗آمادگی کامل نیروها و دستگاه های عضو ستاد بحران شهرستان

❗اکیپ های ستاد بحران سریعا نسبت به بررسی محل های در معرض خطر اقدام نمایند.

❗آماده‌باش دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاها و هماهنگی با بخشداری
 
 
🔹 رئیس ستاد فرماندهی عملیات بحران شهرستان با اشاره به اخطاریه هواشناسی و پیش بینی های بعمل آمده به تمامی دستگاه‌های عضو ستاد مدیریت بحران اعلام آماده باش کامل نمود.

🔹مهندس میرزایی با اشاره به وضعیت معابر سطح شهر و وظایف شهرداری‌های فردوس و اسلامیه پیشگیری و اقدام بابت : تنقیه ی پل ها، لایی روبی مسیل رودخانه ها و جلوگیری از آبگرفتگی معابر و آمادگی ماشین آلات سنگین و تجهیزات را ضروری دانست .

🔹 فرماندار فردوس ادامه داد: اکیپ های ستاد بحران سریعا نسبت به بررسی محل های در معرض خطر اقدام نمایند و پیش بینی لازم صورت پذیرد. اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و پلیس راه با در نظر گرفتن نکات ایمنی برای رانندگان در محورهای شهری و روستایی میتوانند تا حد زیادی از خطرات احتمالی جلوگیری کنند.

🔹فرماندار همچنین خطاب به بخشدار و دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها تاکید نمود با هماهنگی لازم و استقرار تجهیزات در محل و بهره برداری از تمامی امکانات و ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین  محلی در صورت بروز بحران میتوانند آمادگی کامل را داشته باشند.

🔹وی در پایان ضمن تاکید مجدد بر آماده باش نیروهای خدمات رسان، با توجه به پیش بینی قابل توجه کاهش دما، اطلاع رسانی به کشاورزان را ضروری دانست و افزود: با توجه به بارندگی های شدید پیش‌ بینی شده و کاهش دما در مناطق کوهستانی و همزمان بودن با خطر شیوع ویروس کرونا همشهریان گرامی تا حد ممکن از ترددهای غیر ضرور اجتناب کرده و در منازل خود بمانند.

🔹در ادامه شهرداران فردوس و اسلامیه و فرماندهی سپاه و دیگر روسای دستگاه‌های عضو ستاد  گزارشی از وضعیت و آمادگی خود را بیان نمودند .
 
 
تعداد بازدید: 1571
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal