۱۳۹۹ سه شنبه ۲۹ مهر
English
صفحه اصلی
1399/06/25 دیدار محمدی؛مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان با حلاج مقدم؛فرماندار شهرستان فردوس
دیدار محمدی؛مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان با حلاج مقدم؛فرماندار شهرستان فردوس
دیدار محمدی؛مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان با حلاج مقدم؛فرماندار شهرستان فردوس

🔹فرماندار شهرستان فردوس ضمن تقدیر از تامین اجتماعی در ارائه خدمات به افراد تحت پوشش بویژه در ایام شیوع بیماری کرونا و حمایت از کارگران و پرداخت بیمه بیکاری گفت: علیرغم مشکلات ناشی از بیماری کرونا، تامین اجتماعی حمایت های خوبی از واحدهای تولیدی و کارگران داشته است.

🔹مهندس حلاج مقدم طی سخنانی با اشاره به تاثیر شاخص تعداد بیمه شدگان در ارائه خدمات که در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته مورد انتقاد می باشد و نیاز به بازنگری دارد؛ گفت : لازم است تدبیری اتخاذ گردد لیست بیمه کارکنان ادارات و شرکتها در شهر محل کار پرداخت گردد و دستگاه های اجرایی حق بیمه کارکنان خود را به تفکیک شهرستان پرداخت نمایند تا ارائه خدمات در مناطق مختلف استان توسعه یابد.

🔹وی همچنین به امکانات درمانی و تامین پزشک درمانگاه تامین اجتماعی اشاره کرد و افزود: با توجعه به وضعیت خدمات دهی و امکانات موجود، درمانگاه تامین اجتماعی فردوس نیازمند پزشکان متخصص بیشتری است و این موضوع نیاز به توجه ویژه مسوولین دارد.

🔹در این دیدار مدیر کل تامین اجتماعی نیز گزارشی از وضعیت بیمه‌شدگان تامین اجتماعی و وصول مطالبات سازمان تامین اجتماعی شعبه فردوس بیان نمود و نسبت به پیگیری و انعکاس مشکلات و نیازهای شعبه تامین اجتماعی و درمانگاه قول مساعد داد .

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری تعداد 28هزار بیمه‌شدگان تامین اجتماعی شهرستان فردوس از خدماتی چون بیمه بازنشستگی، از کار افتادگی، بیکاری، فوت، کمک هزینه ازدواج و خدمات درمانی بهره‌مند می‌شوند .
 
تعداد بازدید: 143
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal