۱۳۹۹ يکشنبه ۱۶ آذر
English
صفحه اصلی
1399/08/03 در آخرین روزهای سکانداری معتمدیان در استانداری خراسان جنوبی
در آخرین روزهای سکانداری معتمدیان در استانداری خراسان جنوبی
در آخرین روزهای سکانداری معتمدیان در استانداری خراسان جنوبی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان و با اولویت مصوبات سفر اردیبهشت ماه سال 98 استاندار به شهرستان فردوس مبلغ 7 میلیارد و 450 میلیون تومان اضافه بر اعتبارات مصوب تخصیص یافت .

✅فرماندار شهرستان فردوس با بیان مطلب فوق اعلام نمود : اعتبار مذکور با تخصیص صددرصدی و برای تکمیل طرح ها و پروژه های مصوب سفر اردیبهشت ماه سال 98 معتمدیان استاندار خراسان جنوبی و سایر پروژه های نیمه تمام شهرستان به 20 طرح و پروژه اختصاص یافت .

✅وی افزود : اعتبارات مذکوردر حوزه های عمران شهری و کمک به اجرای پروژه های شهرداری ها ، ورزش و جوانان ، گردشگری و صنایع دستی ، راه های روستایی ، بهداشت ودرمان و مراکز خدمات جامع سلامت کشاورزی و دامپروری ، تکمیل یادمان شهدای گمنام و .... اختصاص یافته است.

✅حلاج مقدم بیان داشت یکی از مهمترین پروژه هایی که از این اعتبارات شروع خواهد شد احداث استخر ذخیره آب در قنوات بلده فردوس که برابر طرح مصوب وزارت جهاد کشاورزی تحت عنوان (( از آبخیز تا جالیز)) پیش بینی گردیده و مبلغ 15 میلیارد ریال از اعتبارات مذکور برای آن تخصیص یافته است .

✅لازم به ذکر است سفر معتمدیان در ششم اردیبهشت ماه سال 98 به شهرستان فردوس 47 مصوبه داشت که پروژه های مصوب آن سفر به طور میانگین تاکنون بیش از 71 درصد پیشرفت داشته و 16 مصوبه به صورت کامل اجرا و مابقی در دست اجراست.
 
تعداد بازدید: 177
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal