۱۳۹۹ يکشنبه ۱۶ آذر
English
صفحه اصلی
1399/08/10 جلسه تکریم و معارفه ریاست بیمارستان‌های حضرت رسول(ص) و شهید دکتر چمران
جلسه تکریم و معارفه ریاست بیمارستان‌های حضرت رسول(ص) و شهید دکتر چمران
❇️جلسه تکریم و معارفه ریاست بیمارستان‌های حضرت رسول(ص) و شهید دکتر چمران و معرفی پزشکان متخصص جدید فردوس با حضور فرماندار،امام جمعه فردوس،ریاست شورای اسلامی شهر و جمعی از متخصصین و پزشکان برگزار گردید .

🔹امام جمعه فردوس در این جلسه امنیت و سلامت را دو نعمت الهی دانست و افزود: در مجموعه شهرستان فردوس با تلاش شبانه روزی مدافعان سلامت در ایام بیماری کرونا خدمات ارزشمندی در حوزه بهداشت و درمان به مردم ارائه شده است .

🔹فرماندار شهرستان فردوس ضمن تقدیر از تلاش شبانه روزی و صادقانه کادر بهداشت و درمان و پزشکان شهرستان در مقابله با ویروس کرونا گفت: مجاهدت پرسنل درمان در شرایط خاص بیماری کرونا بر کسی پوشیده نیست چرا که خالصانه در راه خدمت به مردم تلاش کرده و در خط مقدم  سلامت و ایمنی بهداشت مردم قرار دارند.

🔹وی با تشکر از خدمات دکتر ایمانطلب و مهندس آریافر در زمان مدیریت بیمارستانهای فردوس گفت: در شرایط سخت راه‌اندازی و تجهیز بیمارستان‌های شهید دکتر چمران و حضرت رسول (ص) تلاش و پیگیری خوبی توسط این عزیزان انجام و امکانات مناسبی جذب شده است.

🔹مهندس حلاج مقدم با بیان این مطلب که شهرستان فردوس دومین شهر استان است که دارای دو بیمارستان می‌باشد افزود: شهرستان فردوس با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص و مرکزیتی که در منطقه دارد و از طرفی واقع شدن در مسیر تردد چند استان جنوبی به سمت مشهدالرضا در خدمات دهی به هموطنان در حوزه بهداشت و درمان بسیار موثر و جایگاه ویژه ای دارد و با هر گونه توسعه امکانات و تجهیزات، کل منطقه و شهرهای اطراف را نیز بهره‌مند می‌سازد.

🔹فرماندار شهرستان فردوس اظهار نمود: تمام تلاش مجموعه شهرستان این است که بیشترین بهره‌وری را از پتانسیل‌های حوزه بهداشت و درمان در راستای ارتقا امکانات درمانی و تجهیزات پزشکی و دانشکده بهداشت و پیراپزشکی و نیز جذب پزشکان متخصص داشته باشد.

🔹حلاج مقدم ضمن خیر مقدم به متخصصین جدید شهرستان و تشکر از اینکه شهرستان فردوس را برای خدمت به مردم انتخاب کرده اند، از خدمات پزشکان و متخصصان پیشکسوت شهرستان که سالهاست به مردم خدمت می نمایند نیز قدردانی نمود.

🔹در ادامه مهندس اکبری؛رئیس شورای اسلامی شهر از فردوس به عنوان قطب دوم درمانی استان یاد کرد و افزود : به جهت اینکه شهرستان فردوس در مسیر تردد زائران علی بن موسی الرضا علیه السلام به سمت مشهد مقدس واقع شده باید از خدمات بهداشتی درمانی وافی و کافی بهره‌مند باشد.

🔹وی راه‌اندازی دانشگاه علوم پزشکی ، راه اندازی اورژانس هوایی و حفظ و تقویت هر دو بیمارستان و تامین تجهیزات مورد نیاز از جمله دستگاه MRI را مهمترین نیازهای مورد پیگیری مجموعه شهرستان برشمرد .

🔹در پایان از خدمات ارزنده دکتر محسن ایمانطلب و مهدی آریافر در مدت تصدی بیمارستان های شهید دکتر مصطفی چمران و حضرت رسول(ص) تقدیر و آقای دکتر بابک ابراهیمی بعنوان سرپرست هر دو مجموعه معرفی گردید.