۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ دي
English
صفحه اصلی
1399/09/27 دیدار مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با فرماندار شهرستان فردوس
دیدار مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با فرماندار شهرستان فردوس
‍ 💢جلسه بررسی مسائل و مشکلات موقوفات شهرستان با حضور فرماندار شهرستان فردوس و حجت الاسلام و المسلمین بخشی پور؛مدیرکل اقاف و امور خیریه استان در محل فرمانداری صورت پذیرفت .

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فردوس؛ در دیدار مدیرکل اوقاف و امور خیریه با فرماندار فردوس، حلاج مقدم در این دیدار ضمن تشکر از حضور مدیرکل اوقاف استان در شهرستان، احیای موقوفات و کسب درآمد پایدار برای اجرای نیات واقفین را از مهمترین اولویت های مجموعه اوقاف دانست و افزود: مردم و واقفین باید نتیجه عمل خداپسندانه خود و تاثیر آن در اجرای نیت را به عینه ببینند تا هم از کار خود راضی و هم سبب تشویق سایرین و افزایش موقوفات در سطح شهرستان و استان باشیم.

🔹در این نشست رفع مشکلات موجود در خصوص زمین کتابخانه مشارکتی قلم‌چی که بر روی اراضی موقوفه احداث گردیده و همچنین تعیین تکلیف استاد مالکیت دانشگاه فرهنگیان که عرصه آن موقوفه مسجد جامع قدیم می باشد، بحث وگفتگو شد و مقرر گردید سوابق دو موضوع فوق بررسی و مشکلات به وجود آمده مرتفع گردد.

🔹همچنین در این جلسه در خصوص سرمایه‌گذاری بر روی اراضی وقفی داخل محدوده های شهری به صورت مشارکتی بحث و تبادل نظر گردید .

🔹در ادامه بخشی پور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ضمن تشکر از دغدغه و مجموعه حمایت های فرماندار فردوس، با اشاره به تعدادی از موقوفات شهرستان در راستای ترویج دین مبین اسلام، خواستار همکاری برخی از ادارات مرتبط با حوزه اوقاف در شهرستان شد.
 
 
تعداد بازدید: 193
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal