۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ فروردين
English
صفحه اصلی
1399/12/28 مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره امور عشایر شهرستان
مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره امور عشایر شهرستان
❇️مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره امور عشایر شهرستان با حضور فرماندار و مدیرکل امور عشایر استان در محل فرمانداری برگزار گردید.

🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛فرماندار شهرستان فردوس در این جلسه با بیان این مطلب که عشایر همواره به عنوان یک قشر مولد نقش مهمی در اقتصاد کشور و منطقه داشته اند گفت : خدمت به جامعه عشایری و روستایی از مواهب الهی است چرا که عشایر از تولیدکنندگان بی ادعای این سرزمین هستند .

🔸حلاج مقدم با بیان این نکته که رسیدگی به وضعیت معیشت و رفع چالش های موجود در مناطق عشایری جزو اصلی ترین اهداف امور عشایر است افزود : طی چند هفته آینده گاز روستاهای عشایری شهرستان وصل می‌شود.

🔸وی همچنین با اشاره به خدمات ارزنده عشایر منطقه در تمامی صحنه ها گفت:عشایر این منطقه بسیار سخت کوش بوده و در ساخت پروژه های عمومی از جمله ساخت ساختمان پایگاه اورژانس جاده ای مشارکت جدی دارند.

🔸عصمتی پور مدیرکل امور عشایر استان نیز با ارائه گزارشی از عملکرد اداره عشایر شهرستان از پرداخت بیش از 750 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به عشایر شهرستان طی دو ماه گذشته برای خرید دام و کاشت گیاهان دارویی و تامین نهاده خبر داد و گفت: با پیگیری های انجام شده بیش از 223 پنل خورشیدی برای عشایر شهرستان فردوس تخصیص یافته کهپ 10 هزینه توسط عشایر متقاضی پرداخت و مابقی توسط دولت تامین شده است و تا اردیبهشت ماه تحویل افراد خواهد شد. وی ارزش هر پنل را بیش از 90 میلیون ریال اعلام کرد.
 
🔸در این جلسه از خدمات ارزنده آقای عباسعلی ناظران در مدت تصدی سرپرست اداره امور عشایر تقدیر و آقای غلامحسن جهانی نسب به عنوان رئیس جدید امور عشایر شهرستان معرفی شد.
 
 
تعداد بازدید: 183
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal