۱۴۰۰ شنبه ۲۹ خرداد
English
صفحه اصلی
1400/03/09 دیدار مدیرکل تامین اجتماعی استان با فرماندار شهرستان فردوس
دیدار مدیرکل تامین اجتماعی استان با فرماندار شهرستان فردوس
محمدی؛مدیرکل تامین اجتماعی استان با حلاج مقدم؛فرماندار شهرستان فردوس دیدار نمود .
 
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛فرماندار شهرستان فردوس ضمن تقدیر از مدیریت و پرسنل تامین اجتماعی در ارائه خدمات به افراد تحت پوشش بویژه در ایام شیوع بیماری کرونا و حمایت از کارگران و پرداخت بیمه بیکاری گفت: علیرغم مشکلات ناشی از بیماری کرونا، تامین اجتماعی حمایت های خوبی از واحدهای تولیدی داشته است.

🔹حلاج مقدم افزود: در راستای حمایت از تولید و اشتغالزایی و رفع مشکلات کارگران، تامین اجتماعی پیشگام بوده و خدمات ارزنده ای ارائه می‌نماید.

🔹وی ادامه داد: اقدامات صورت گرفته در راستای متناسب سازی حقوق بازنشستگان یکی از خدمات بسیار مطلوب دولت است که سازمان تامین اجتماعی و وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی طی یکسال گذشته انجام داغ است.

🔹فرماندار فردوس با اشاره به اجرای طرح 3070 اظهار نمود : طرح 3070 ضمن تحول دیجیتال خدمت بسیار ارزشمندی را برای بیمه شدگان ارائه نموده که دیگر نیازی به ارائه دفترچه نبوده و مراجعه حضوری مردم به تامین اجتماعی را بویژه در ایام شیوع کرونا کاهش داده است.

🔹در ادامه این دیدار مسائل مرتبط با بیمه کارگران ساختمانی و بیمه شدگان واحدهای تولیدی، صنفی و صنعتی و همچنین افزایش خدمات درمانگاه تامین اجتماعی و تکمیل مجتمع ورزشی کارگران و مشکلات کانون بازنشستگان تامین اجتماعی فردوس بررسی گردید.
 
تعداد بازدید: 152
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal