۱۴۰۰ شنبه ۲۹ خرداد
English
صفحه اصلی
1400/03/20 جلسه شورای اداری شهرستان فردوس
جلسه شورای اداری شهرستان فردوس
🔹استاندار خراسان جنوبی گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی، مسئول کسی است که تا آخرین لحظه مسئولیت خود، به کار مشغول است.
🔹به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ ملانوری با بیان این مطلب در جلسه شورای اداری شهرستان فردوس خاطر نشان کرد: ما تا آن لحظه که مسئولیت داریم باید سنگینی این وظیفه را بر دوش خود حس کنیم و از کار غافل نشویم.
🔹وی متذکر شد: ما در هر جایگاهی که قرار داریم باید این نکته را به یاد داشته باشیم که این کرسی ها و مناصب به برکت سرمایه های مردم به ما رسیده است.
🔹به گفته وی؛ کلیه مسئولان، مدیران، کارکنان و کارشناسان دولت که از محل این نظام، ارتزاق می کنند، باید به معنای واقعی، انجام وظیفه کنند.
🔹استاندار تصریح نمود: مردم، بهترین و بزرگترین سرمایه های مادی و معنوی خود را برای شکل گیری نظام و ادامه حیات آن هزینه کرده اند.
🔹ملانوری افزود: کمترین کار ما در قبال این سرمایه های عظیم، این است که تلاش کنیم تا به خوبی به مردم خدمت نماییم.
🔹وی تأکید کرد: تکلیف همه ما این است که بدون این که به دنبال منفعت باشیم، انجام وظیفه کنیم.
🔹به گفته وی؛ به دنبال مطامع شخصی و حزبی بودن، شایسته مدیر نظام اسلامی نیست.
استاندار در ادامه به مصوبات سفر قبلی خود به شهرستان فردوس اشاره کرد و گفت: این که مصوبات شهرستان عملیاتی شده، جای تقدیر دارد.
🔹ملانوری ادامه داد: مسایل و مشکلاتی که در زمینه کمبود پزشک،آمبولانس، دانشگاه فرهنگیان، پروژه های عمرانی و... مطرح شد، در حوزه استانی و ملی پیگیری خواهد شد.
🔹وی با اشاره به پیگیری های استان برای افزایش اعتبارات پروژه های عمرانی تصریح نمود: طی این چند ماه از محل تهاتر های بانکی و... اعتبارات خوبی جذب شده که روند اجرای پروژه ها را تسریع کرده است.
🔹استاندار، بی برنامه بودن را عامل رخوت و رکود دستگاه های اجرایی عنوان کرد و گفت: بنا به مصوبه شورای اداری و برنامه ریزی و توسعه، فرمانداری ها باید برنامه عملیاتی خود را بر اساس برش های شهرستانی دستگاه ها تدوین نمایند.
🔹ملانوری متذکر شد: برنامه های عملیاتی دستگاه ها در قالب کتابچه ای تدوین می شود تا بدانیم هر حوزه چه مقدار پیشرفت داشته و کجا نیاز به همراهی دارد.
🔹وی، ستاد توسعه خاوران را مهمترین برنامه عملیاتی استان برشمرد و گفت: طی همین مدت، حدود 3 هزار میلیارد تومان تفاهم نامه امضا شده که در مقایسه با هزار میلیارد تومان اعتبار استان که جذب شده، رقم قابل تأملی است.
🔹به گفته وی‌؛ مهمترین وظیفه همه ما این است که با استفاده از منابع دولتی، ظرفیت های داخلی را بیدار کنیم و در مسیر توسعه قرار دهیم.
 
 
تعداد بازدید: 38
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal