۱۴۰۰ شنبه ۲۹ خرداد
English
صفحه اصلی
1400/03/20 جلسه شورای اداری شهرستان فردوس
جلسه شورای اداری شهرستان فردوس
🔹رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی از افزایش شعب اخذ رأی استان به بیش از هزار شعبه خبر داد.
🔹به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ خوش خبر با اعلام این خبر در جلسه شورای اداری شهرستان فردوس گفت: ستاد انتخابات استان به جهت رفاه حال مردم در روز رأی گیری و رعایت پروتکل های بهداشتی ناشی از شیوع بیماری، درخواست افزایش شعب را ارائه نمود که موافقت شد.
🔹وی تأکید کرد: بر اساس آخرین آمار، تعداد هزار و 24 شعبه اخذ رأی در سطح استان تشکیل می شود که از این تعداد، 62 درصد در مناطق روستایی و مابقی در نقاط شهری دایر می گردند.
🔹به گفته وی؛ 53 درصد شعب ثابت و بقیه به شکل سیار خواهند بود.
🔹رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به استقبال خوب مردم و نخبگان از ثبت نام در رقابت انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر  تصریح نمود: 607 نفر از علاقمندان به حضور و فعالیت در شوراهای شهر ثبت نام نمودند که از این تعداد، بعد از تأیید صلاحیت ها 504 نفر در عرصه رقابت باقی مانده اند.
🔹خوش خبر ادامه داد: تعداد 918 روستای حائز شرایط برای تشکیل شورا در استان داریم که در ابتدای ثبت نام نامزدها در 912 روستا، آمارها به حدنصاب رسید.
🔹وی متذکر شد: بر اساس آخرین آمارهایی که اعلام شد، با فوت یک نفر از کاندیداها، انصراف برخی و رد صلاحیت تعدادی از آنها، آمار متقاضیان حضور در شوراها در 13 روستا به حدنصاب نرسید.
🔹به گفته وی؛ 13 روستا در استان از داشتن شورا محرومند که البته این آمار به نسبت تعداد 25 روستای فاقد شورای دور گذشته، کمتر است.
 
تعداد بازدید: 87
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal