۱۴۰۰ سه شنبه ۶ مهر
English
صفحه اصلی
1400/04/13 جلسه فوق العاده کمیته امنیتی انتظامی ستاد کرونا شهرستان
جلسه فوق العاده کمیته امنیتی انتظامی ستاد کرونا شهرستان
❇️به گزارش روابط عمومی فرمانداری،جلسه فوق العاده کمیته امنیتی انتظامی ستاد کرونا به ریاست فرماندار برگزار گردید.
 
🔸فرماندار شهرستان فردوس در این جلسه گفت: با توجه به شروع موج پنجم شیوع ویروس کرونا در استانهای جنوبی و جنوب شرق کشور و قرمز شدن وضعیت رنگ بندی اکثر شهرستانهای استانهای همجوار و به منظور جلوگیری از انتشار ویروس، برابر مصوبات ستاد استانی مدیریت کرونا و برابر آخرین طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها، از دوشنبه، کنترل تردد در ورودی های شهرستان توسط نیروی انتظامی اعمال و از ورود خودروهای غیربومی با پلاک شهرهای قرمز و نارنجی به داخل شهرها ممانعت و در صورت تخلف جریمه های یک میلیون تومانی و 500 هزار تومانی لحاظ خواهد شد.

🔸حلاج مقدم با بیان این مطلب تصریح کرد: از امشب تذکرات لازم به خودروهای مشمول داده خواهد شد و در صورت عدم توجه اعمال جریمه صورت می پذیرد.

🔸وی افزود شهرداری ها با همکاری اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای برابر نظر فرماندهی انتظامی شهرستان ورودی های شهرها را مسدود و ورود به داخل شهرها صرفا از یک نقطه امکان پذیر خواهد بود.

🔸رئیس ستاد کرونا شهرستان اظهار نمود: از عموم مردم شهرستان درخواست داریم ضمن استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌ها، از حضور در اماکن و مراسم عمومی و پارکها اجتناب و در اجرای طرح کنترل ورودی ها با مامورین انتظامی همکاری نمایند.
جلوگیری از اتراق، برپایی چادر در پارک ها و بوستان ها و اسکان و پذیرش مسافرین استانهای با وضعیت قرمز و نارنجی در اماکن گردشگری و بومگردی،
اطلاع رسانی عمومی و تبلیغات محیطی توسط شبکه بهداشت و درمان و شهرداریها برای آگاه سازی مردم و حفظ وضعیت فعلی شهرستان از دیگر مصوبات جلسه بود.

🔸رئیس شبکه بهداشت و درمان با اشاره به این که تاکنون 5 هزار دز واکسن در بین شهروندان تزریق شده گفت: روند اجرای واکسیناسیون از سنین بالا به پایین در حال انجام است و تا زمان واکسیناسیون کامل شهروندان، باید هم نظارت ها تشدید شده و هم شهروندان کلیه پروتکل های بهداشتی را مد نظر قرار دهند.
 
تعداد بازدید: 322
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal