۱۴۰۰ سه شنبه ۶ مهر
English
صفحه اصلی
1400/04/26 به مناسبت روز تأمین اجتماعی صورت پذیرفت
به مناسبت روز تأمین اجتماعی صورت پذیرفت
🔸دیدار رئیس و کارکنان اداره و درمانگاه تامین اجتماعی با فرماندار شهرستان فردوس

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛فرماندار شهرستان فردوس ضمن تبریک 25 تیرماه روز تامین اجتماعی، از مدیریت و پرسنل تامین اجتماعی در ارائه خدمات گوناگون به افراد تحت پوشش و حمایت از بیمه شدگان و مستمری بگیران و پرداخت حق بیمه بیکاری گفت: علیرغم مشکلات ناشی از بیماری کرونا، تامین اجتماعی خدمات و حمایت های مناسبی را از جامعه تحت پوشش خود داشته است.

🔹حلاج مقدم با اشاره به اینکه در راستای حمایت از تولید و اشتغالزایی و رفع مشکلات کارگران، سازمان تامین اجتماعی پیشگام بوده گفت: یکی از نهادهایی که چشم امید مردم بخصوص بعد از بازنشستگی است و مزایایی گوناگونی برای افراد تحت پوشش دارد، تامین اجتماعی است.

🔹فرماندار فردوس با اشاره به اینکه در مدت اخیر علاوه بر اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان خدمات بسیار مطلوبی در حوزه دولت الکترونیک توسط تامین اجتماعی ارائه شده که مهمترین آن کاهش مراجعات حضوری بوده است اظهار نمود: اجرای طرح 3070 ضمن تحول دیجیتال خدمت بسیار ارزشمندی را برای بیمه شدگان ارائه نموده که دیگر نیازی به ارائه دفترچه نبوده و مراجعه حضوری مردم به تامین اجتماعی را بویژه در ایام شیوع کرونا کاهش داده است.
وی با اشاره به امکانات و خدمات درمانی ارائه شده در درمانگاه تامین اجتماعی فردوس گفت: با توجه به تصویب ارتقا و شبانه روزی شدن درمانگاه و ابلاغ تشکیلات جدید از سال 96، انتظار مردم و بویژه کارگران خدوم و بیمه شدگان تامین اجتماعی اجرای هر چه سریعتر مصوبه است که با پیگیری انجام شده به زودی افراد جدیدی جذب خواهند شد و ضروری است نیروهای متخصص نیز جذب و فعالیت شبانه روزی درمانگاه آغاز شود.

🔹در ادامه این دیدار رئیس اداره تامین اجتماعی به مناسبت هفته تامین اجتماعی گزارشی از خدمات تامین اجتماعی ارائه و اظهار نمود : تامین اجتماعی با شعار
"نیاز امروز پشتوانه فردا" از بدو تولد تا پایان عمر و در تمام مراحل زندگی با خدمات متنوع بیمه شدگان تحت پوشش این سازمان را حمایت می‌نماید .

🔹 خانم پریشان بیان نمود : خدمات بلند مدت مثل بازنشستگی ، فوت و از کار افتادگی، درمان و تعهدات کوتاه مدت مانند:کمک هزینه ازدواج،استراحت و بارداری،هزینه پروتز و اورتز،بیمه بیکاری،کمک هزینه کفن و دفن
و ..... از خدمات ارزنده سازمان تامین اجتماعی است.

🔹وی افزود: تعداد بیمه شدگان اصلی شهرستان فردوس اعم از شاغل و بازنشسته 10513نفر
و تعداد افراد عائله تحت تکفل بیش از 26324نفر میباشد که با توجه به جمعیت شهرستان آمار قابل ملاحظه ایست.
 
 
تعداد بازدید: 342
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal