۱۴۰۰ سه شنبه ۶ مهر
English
صفحه اصلی
1400/06/21 تکریم امام جمعه فردوس
تکریم امام جمعه فردوس
💢مراسم تجلیل از زحمات حجت الاسلام والمسلمین بابائی؛امام جمعه فردوس با حضور فرماندار، جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان، اعضای شوراهای اسلامی، خانواده معظم شهدا، اعضای ستاد نماز جمعه و جمعی از اقشار و  و معتمدین در محل مصلی امام خمینی(ره) برگزار گردید.
 
🔹فرماندار فردوس در این مراسم گفت: نماز جمعه، پایگاه و قرارگاه عبادی سیاسی هر شهر است که نقش ائمه جمعه بعنوان روسای شورای فرهنگ عمومی و سکاندار امور فرهنگی، دینی و اجتماعی در پیشبرد اهداف و توسعه فرهنگی شهرستان، تعیین کننده و بسیار موثر است.

🔹حلاج مقدم در ادامه بیان داشت: هماهنگی بین مسئولان در روابط فرهنگی اجتماعی از مهمترین خدمات ائمه جمعه هر شهرستان است که در شهرستان فردوس با پیشینه و سابقه کهن نماز جمعه، با مدیریت ائمه جمعه از دیرباز اقدامات فرهنگی بسیار مطلوبی صورت گرفته است.

🔹وی در ادامه از خدمات ارزشمند حجت الاسلام والمسلمین بابائی در مدت 9 سال که به عنوان امام جمعه شهر فردوس حضور داشتند تقدیر و تشکر نمود و توفیق خدمت رسانی را در سنگری دیگر برای ایشان آرزو نمود.

🔹لازم به ذکر است حجه الاسلام والمسلمین شاکری روز جمعه با حضور مسوولین شورای سیاستگذاری ائمه جمعه به عنوان امام‌جمعه جدید فردوس معرفی خواهند شد.