۱۴۰۰ سه شنبه ۶ مهر
English
صفحه اصلی
1400/06/21 بمناسبت هفته تعاون صورت پذیرفت:
بمناسبت هفته تعاون صورت پذیرفت:
❇️اولین نشست کرسی تعاون و کار آفرینی بمناسبت هفته تعاون با عنوان اندیشه توسعه وبا موضوع شناسایی چالش ها و فرصت های سرمایه گذاری در شهرستان فردوس با همت شرکت تعاونی توسعه و عمران برگزار گردید.
 
🔹مهندس حلاج مقدم؛فرماندار شهرستان فردوس با اشاره به برخی مشکلات و چالش‌های سرمایه گذاری گفت: پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های مختلف شهرستان ایجاب می کند با معرفی و الگو برداری از طرحها و واحدهای تولیدی و تعاونی های موفق شهرستان و تقویت روحیه امیدواری، مشارکت مردم و سرمایه‌گذاران را در توسعه شهرستان جذب نماییم و مجموعه ادارات باید این پتانسیل ها را احصا و و به همراه طرح های توجیهی سرمایه گذاری که در قالب ستاد توسعه خاوران تهیه گردیده را در اختیار سرمایه گذاران از جمله شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان بگذارند.

🔹در ادامه جلسه هریک از مدیران ومسئولین آمادگی خودرا جهت همکاری با مجموعه شرکت تعاونی توسعه و عمران اعلام کردند و مقرر گردید جلسات هم اندیشی و تخصصی بصورت مرتب و ماهانه با حضور سرمایه گذاران با موضوعات مشخص برگزار و نتایج تصمیمات اجرایی گردد.

🔹در ادامه فرماندار فردوس از دو تعاونی شهرستان به نمایندگی از دیگر تعاونی‌ها در هفته تعاون بازدید و ضمن حضور در دفتر شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان از خدمات ارائه شده توسط این تعاونی تجلیل کرد.

🔹همچنین در نشست کرسی تعاون و کار آفرینی از خدمات شرکت تعاونی توسعه و عمران فردوس تقدیر شد.
 
تعداد بازدید: 67
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal