۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
English
صفحه اصلی
1400/07/18 همزمان با شروع هفته نیروی انتظامی صورت پذیرفت
همزمان با شروع هفته نیروی انتظامی صورت پذیرفت
💢حضور فرماندار ، امام جمعه فردوس،اعضای شورای تامین و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در اجرای صبحگاه مشترک نیروی انتظامی شهرستان فردوس

🔰فرماندار شهرستان فردوس در این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، گفت: نیروی انتظامی به واسطه مقبولیت و محبوبیتی که در بین مردم دارد به خوبی توانسته با مفاسد مقابله کرده و مشارکت مردم را به همراه داشته باشد .

🔰مهندس حلاج مقدم ادامه داد : وظایفی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی برعهده نیروی انتظامی گذاشته شده، گستره و متنوع است که نشان از اهمیت و جایگاه رفیع و با ارزش این نیرو در تامین نظم و امنیت داخلی کشور دارد.

🔰وی با بیان این مطلب که آنچه که مسلم است در کنار تامین امنیت برقراری نظم در جامعه نیز اهمیت بالایی دارد اظهار نمود : برقراری نظم در جامعه ما در حوزه های مختلف ترافیکی، حمل و نقل، مراودات اجتماعی و سایر برنامه ها و مراسماتی که در سطح کشور در روستاها و شهرها برگزار می‌شود مرهون حضور سبزپوشان نیروی انتظامی است .

🔰فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان با اشاره به این موضوع که اقتدار پلیس به اجتماعی بودن آن است گفت : در نظام مقدس جمهوری اسلامی پلیس در کنار مردم است و با رعایت شئون انسانی و احترام به مردم انجام وظیفه نموده و مردم نیروی انتظامی را امین خود میدانند و با حضور پلیس احساس امنیت و آرامش دارند.

🔰حجت الاسلام والمسلمین شاکری؛امام جمعه فردوس در این مراسم گفت : همه مردم به داشتن نیروی انتظامی افتخار می‌کنند چراکه در تمامی مراحل پشتیبان نظام و انقلاب بوده و باعث ایجاد امنیت در کشور است .

🔰فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیز در این مراسم گفت: تحقق امنیت اجتماعی مطلوب، بدون وجود پلیس هوشمند محقق نمی‌شود و امروزه همه ما می‌دانیم داشتن پلیس مقتدر و خدمتگزار در تمام عرصه ها برای داشتن امنیت و آرامش ضروری است.

🔰سرهنگ فولادی با اشاره به اینکه در بحث ویروس کرونا نیروی انتظامی همراه و همگام با کادر بهداشت و درمان و ستاد کرونا در تمامی مراحل و اجرای محدودیت ها ایفای نقش نمود،اظهار کرد : نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با توجه به شرایط ویژه بیماری کرونا در ایام این بیماری در کنار نیروهای بهداشت و درمان برای برقراری نظم و امنیت و اجرای جدی محدودیت‌های تردد خالصانه تلاش می‌نماید .

🔰وی افزود: وجه تمایز پلیس ایران با سایر کشورهای جهان مردمی بودن آن است و مردم باید قدردان آن باشند و خدمت در نیروی انتظامی قطعا پذیرفتن آگاهانه خطرها است.

🔰در پایان این مراسم از تعدادی از کارکنان وظیفه نیروی انتظامی تقدیر و تعدادی از افسران نیز ارتقا درجه دریافت نمودند.
 
تعداد بازدید: 93
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal