۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۱ آذر
English
صفحه اصلی
1400/09/01 فرا رسیدن هفته بسیج
فرا رسیدن هفته بسیج
بسم الله الرحمن الرحیم

🔺بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد. امام خمینی(ره)

🔸بسیج و بسیجی، خاطرات رزمندگانی را زنده می سازد که با شجاعت تمام، هشت سال دفاع از میهن عزیزمان را به عهده گرفتند و مردانه و بدون خستگی، صحنه‏ هایی را در جنگ آفریدند که قلم هیچ گاه قادر به توصیف آن نیست.

🔸بسیج، به حق موفق ترین و مردمی ترن نیروی مقاومت و جهادی است که در آن پاک ترین انسان ها، فداکارترین و آماده به کارترین جوانان کشور در راه اهداف عالی این ملت جمع شده اند.

🔸بسیج یک جریان ریشه‌دار مکتبی و انقلابی از انسان های مومن، مخلص و متعهد است که با اقتدار، بصیرت و آگاهی عمیق در میادین مختلف اعم از دفاع از انقلاب اسلامی، خدمت رسانی به محرومین، ترویج فرهنگ اسلامی، توسعه اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی، علمی و فناوری و امداد رسانی به آسیب دیدگان، استوار ایستاده اند و حیات انقلاب و تداوم حرکت مردم ایران اسلامی در پیمایش قله‌های افتخار آفرین پیشرفت و سربلندی را تضمین و نقش مؤثر خود را ایفا می نماید.

🔸در مدت شیوع ویروس کرونا، بسیجیان با همان روحیه مثال زدنی دوران دفاع مقدس به یاری اقشار مختلف جامعه آمدند و در کنار کادر درمان برگ زرین دیگری را رقم زدند.

🔸اینجانب فرا رسیدن هفته بسیج و 5 آذر سالروز تاسیس این نهاد انقلابی را به مردم ولایت مدار شهرستان فردوس به ویژه بسیجیان و فرماندهان و پرسنل پایگاه های مقاومت بسیج، تمامی اقشار و خواهران و برادران بسیجی شهرستان تبریک عرض می نمایم و سربلندی و توفیق روزافزون همه عزیزان در راه تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

✍️حمید حلاج مقدم
فرماندار شهرستان فردوس
تعداد بازدید: 115
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal