۱۴۰۰ جمعه ۱ بهمن
English
صفحه اصلی
1400/10/20 جلسه شورای هماهنگی و مبارزه با مواد مخدر شهرستان
جلسه شورای هماهنگی و مبارزه با مواد مخدر شهرستان
💢جلسه شورای هماهنگی و مبارزه با مواد مخدر شهرستان فردوس به ریاست فرماندار برگزار گردید .
 
🔹فرماندار شهرستان فردوس در این جلسه با بیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر یکی از مسائل مهم اجتماعی جامعه امروزی ما را تشکیل می دهد، تاکیدکرد: کوتاهی دراین امر دامن‌گیر تک‌تک آحاد جامعه و خانواده ها خواهد شد و نباید به راحتی از کنار آن رد شد .

🔹حلاج مقدم ادامه داد: آموزش ها در حوزه خانواده و والدین نیز باید بصورت ویژه پیگیری شود تا از نوجوانان در معرض خطر مراقبت لازم صورت پذیرد و در این راستا مشاورین در مدارس می‌توانند بسیار موثر واقع شوند .

🔹وی تاکید کرد: افرادی که مصرف مواد مخدر را در مراکز تحت حمایت ترک می کنند باید پس از آن نیز مورد حمایت و مشاوره قرار گیرند تا با برگشت به شرایط نامناسب گذشته به سمت و سوی مواد مخدر بازگشت نکنند. وی یکی از راه های حمایت از آنها را پرداخت تسهیلات کم بهره اشتغال توسط ادارات بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی ره دانست و از نهادهای حمایتی درخواست کرد تا پرداخت تسهیلات به این قشر را با اولویت و سهولت انجام دهند‌.

🔹فرماندار فردوس در پایان تاکید کرد : اعتبارات مقابله با کاهش آسیب های اجتماعی مشخص و به دستگاه های ذیربط ابلاغ شده است و دستگاه های مربوطه پیگیری لازم را در این خصوص اعمال نموده و با ارائه طرحی متناسب با کاهش آسیب های اجتماعی طرح توجیهی را نیز به فرمانداری ارسال نمایند.

 🔹️سرهنگ فولادی فرمانده انتظامی شهرستان نیز با ارائه گزارش مبسوط از اقدامات نیروی انتظامی در راستای مقابله با مواد مخدر، از افزایش 116 درصدی کشف مواد مخدر و پلمب 8 منزل و مرکز توزیع در 9 ماهه ابتدای سال جاری خبر داد.
🔹در ادامه سایر اعضای جلسه به بیان نقطه نظرات خود در راستای جلوگیری، مبارزه و کاهش مواد مخدر و آسیب‌های اجتماعی پرداختند.
 
تعداد بازدید: 91
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal