۱۴۰۲ يکشنبه ۹ مهر
English
صفحه اصلی
1401/06/30 جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فردوس
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فردوس
✅جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست مهدی روشن؛فرماندار شهرستان فردوس برگزار گردید.
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهدی روشن در جلسه شورای آموزش و پرورش با بیان این
مطلب که بعد از دوسال از بیماری کرونا و آموزش حضوری باید آمادگی کامل برای حضور دانش‌آموزان در مدارس پیش‌بینی شود گفت: نیاز است بعد از وقفه دوساله ارتباط معلم و دانش آموز از فضای مجازی به حضوری منتقل و متمرکز بر فضای حضوری باشد و رصد لازم توسط آموزش و پرورش انجام شود.
🔹امام جمعه فردوس نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت برپایی نماز در مدارس گفت : کلیه امورات مربوط به نماز نیز به امام جماعت هر مدرسه واگذار تا به تشویق دانش‌آموزان به حضور در نماز و سایر امورات فرهنگی بپردازد .
♦️در ادامه ضمن بیان و بررسی مصوبات جلسه قبل توسط مدیر آموزش و پرورش دستور کارهای جدید جلسه که شامل موارد زیر بود مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
بازگشایی مدارس ، کمبود فضای آموزشی، زنگ نماز در مدارس ، کسورات حقوق بازنشستگان، مجوز دریافت کمک هزینه داوطلبانه فوق برنامه آموزشی و پرورشی، مساعدت شهرداری فردوس در خصوص سنگ فرش خانه‌های سازمانی ، مساعدت اداره برق در خصوص تامین روشنایی محوطه و پیاده‌رو خانه‌‌های سازمانی ، مساعدت شورای اسلامی شهر اسلامیه در خصوص آسفالت معابر آموزشگاه شهدای بانک ملی ، اجاره مدارس دارای عرصه وقف به سایر اشخاص ، توافق اداره آموزش و پرورش با اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان در خصوص پذیره تغییر کاربری تجاری مغازه‌های کانون معراج الشهدا
 
 
تعداد بازدید: 765
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal