۱۴۰۲ جمعه ۱۰ آذر
English
صفحه اصلی
1401/08/29 جلسه شورای اداری شهرستان فردوس
جلسه شورای اداری شهرستان فردوس
جلسه شورای اداری شهرستان فردوس با حضور فرماندار ، امام جمعه فردوس ، مدیرکل تبلیغات اسلامی و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار شهرستان فردوس در جلسه شورای اداری با بیان این مطلب که نکته ای که مدیران باید بعنوان یک وظیفه به آن توجه کرده و مدنظر قرار دهند، خنثی کردن توطئه‌ها و نقشه‌های دشمن است .

روشن بیان داشت : در مدت اخیر در سطح شهرستان خدمات و اقدامات خوبی صورت گرفته که لازم است خبرنگاران به اخبار و اقدامات خوب و موفقیت های دولت پرداخته و اطلاع رسانی لازم را به مردم انجام دهند .

به گفته وی در مباحث فرهنگی می‌توان به بزرگترین رویداد ملی جهادگران پرداخت و افزود : اجلاسیه ملی جهادگران از بُعد فرهنگی در رده بسیار بالایی قرار دارد که هزار دقیقه پخش زنده و معرفی شهرستان فردوس در سطح کشور یکی از این دستاوردها بود که اکنون نیز گنجایش پرداختن به ابعاد فرهنگی را دارد .

مقام عالی دولت در شهرستان با اشاره به خدمات دولت در حوزه های مختلف در سطح شهرستان خاطر نشان کرد: این اتفاقات مثبت به برکت نگاه جهادی و انقلابی در دولت سیزدهم صورت گرفته که باید برای عموم شهروندان شفاف‌سازی شود .
حدود 100 میلیارد منابع برای فعال سازی پروژه ها از جمله برخی پروژه هایی که سالها معطل مانده از جمله دستاوردهای دولت در همین مدت یکسال گذشته است که موجب فعال شدن این پروژه ها شده است.

فرماندار فردوس با بیان این مطلب که اگر در موضوع تبیین و ایجاد امید برای مردم کوتاهی کنیم همه ما مقصر هستیم، تاکید کرد: اطلاع رسانی به موقع به مردم برای برپایی میز خدمت در نماز جمعه و بهره‌مندی از ظرفیت حضور مدیران کل در شهرستان باید در دستور کار کلیه مدیران دستگاه های اجرایی قرار گیرد .

روشن در خصوص اطلاع رسانی خدمات ارائه شده توسط هر دستگاه اجرایی به مردم را ضروری دانست و بیان داشت : در این خصوص لازم است که روابط عمومی ادارات فعال و همکاری لازم با خبرنگاران صورت پذیرد و به طرق مختلف این خدمات معرفی شوند .

وی گفت : هنگامی که بین دو دستگاه اختلافی بوجود می‌آید نیاز است این اختلاف در مجموعه فرمانداری بررسی و برطرف شود و نباید به سیستم دستگاه قضایی منتقل شود و با مدیرانی که در این مورد سهل‌انگاری کنند برخورد خواهد شد .

فرماندار فردوس بر بازدیدهای میدانی مدیران در جهت شنیدن دغدغه‌های مردم تاکید کرد و افزود : باید بازدیدهای میدانی در راستای حل و فصل مشکلات مردم در اقصی نقاط شهرستان توسط مدیران انجام شود .

فرماندار گفت: در بازدیدهایی که از خوابگاه های دانشجویی شهرستان داشتیم، دانشجویان دغدغه های داشتند که نیاز است مدیران دانشگاه ها ، امکانات رفاهی دانشجویان را در شهرستان فراهم و برنامه ای برای این امر داشته باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان نیز با اشاره به اینکه پس از 43سال انقلاب مسیر خود را طی کرده و روز به روز هم آثار و برکات آن در دنیا ظاهر می شود، بیان داشت : دشمن در جنگ ترکیبی به دنبال القای ناامیدی در کشور جمهوری اسلامی است.

رضایی با تاکید بر اینکه خون بیش از 230هزار شهید سرمایه های این انقلاب است، افزود: دشمن تمام قوا و لشکر خود را از احزاب مختلف، در قالب جنگ احزاب متفاوت تر از جنگ احزاب که در زمان پیامبر اتفاق افتاد، پای کار آورده است.

وی گفت: امروز مسئولین و مدیران سرمایه های ارزشمندی در اختیار دارند که دشمن با جنگ ترکیبی، شناختی و روایت ها میخواهد این سرمایه ها را از ما بگیرد.

در ادامه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی به بیان مناسبت‌های مهم پیش‌رو پرداخت و مدیرانی که در طی 3ماه گذشته منصوب شده‌اند را معرفی و از مدیران قبلی به پاس خدمات صادقانه آنها تشکر کرد .

تعدادی از مدیران نیز در ادامه به بیان گزارش اقدامات صورت گرفته در حوزه کاری خود پرداختند.
 
تعداد بازدید: 995
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal