۱۴۰۱ جمعه ۱۴ بهمن
English
صفحه اصلی
1401/11/04 جلسه برنامه‌ریزی ستاد دهه فجر
جلسه برنامه‌ریزی ستاد دهه فجر
جلسه برنامه‌ریزی ستاد دهه فجر با حضور فرماندار ، امام جمعه فردوس ، معاونین فرماندار و اعضای ستاد دهه فجر در محل فرمانداری برگزار گردید.
 
شعار امسال دهه فجر(ایران استوار؛ 44سال افتخار)
 
فرماندار شهرستان فردوس در این جلسه گفت:تعدد برنامه کیفیت کار را پایین می آورد از همین جهت برنامه های شاخص در حوزه های مختلف بهتر است اجرا شود .
 
روشن به برپایی نمایشگاه موضوع دستاورد های انقلاب در حوزه دانش آموزی اشاره کرد و افزود : برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب جز برنامه های شاخص است و تمام دانش آموزان در سطح شهرستان از این نمایشگاه بازدید و در جریان این دستاوردها و خدمات نظام قرار خواهند گرفت و لازم است که در جهت توانمندتر شدن این نمایشگاه تمامی دستگاه‌های اجرایی کمک کنند .
 
وی اظهار نمود : از دهه فجر سال گذشته تاکنون اقدامات خوبی صورت گرفته و پروژه های شاخصی در مرحله بهره‌برداری است و برخی پروژه‌ها نیز استارت آن خورده و به سرعت در حال پیگیری است .
 
فرماندار فردوس با بیان این مطلب افزود : در حوزه مسکن فاز اول طرح نهضت ملی مسکن در شهر اسلامیه شروع و در فردوس نیز آماده به ساخت است .و همچنین 75 هکتار دوم نیز نقشه آن مصوب و آماده سازی آن باید انجام شود .
 
روشن به نقش رسانه و اطلاع رسانی اشاره کرد و افزود : جایگاه رسانه باید مورد توجه همه ادارات باشد و مدیران مکلف هستند در تولید محتوای رسانه ای از ظرفیت های صدا و سیما و فضای مجازی استفاده کرده و عملکرد خودشان را با همکاری صدا و سیما برای مردم تشریح کنند .
 
وی ادامه داد : مردمی سازی دهه فجر حائز اهمیت بوده و هرچه مشارکت مردم در این برنامه ها بیشتر باشد موفق تر خواهیم بود و در این راستا باید برای جشن های محله‌ای دهه فجر همانند غدیر برنامه‌ریزی کنیم .
 
فرماندار فردوس تاکید کرد : لازم است در جهت با شکوه تر برگزاری مراسمات دهه فجر همه مجموعه ها بصورت ویژه پای کار باشند و گزارش اقدامات صورت گرفته آن‌ها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
 
در ادامه سایر اعضای جلسه به بیان نقطه نظرات خود پیرامون هرچه بهتر برگزاری مراسمات دهه فجر پرداختند.
 
امام جمعه فردوس در این جلسه گفت : با توجه به هجمه های دشمن برنامه های امسال توسط دستگاه های اجرایی باید کاربردی و با رویکردی تبیینی اجرا شود.
 
حجت الاسلام والمسلمین شاکری گفت : تمام اقداماتی که باید توسط ادارات شهرستان در خصوص پروژه ها و سایر موارد در این چند روز باقیمانده انجام شود باید پیگیری شود .
 
 
 
تعداد بازدید: 83
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal