۱۴۰۲ سه شنبه ۱۶ خرداد
English
صفحه اصلی
1402/02/24 کارگروه فرهنگی اجتماعی شهرستان فردوس
کارگروه فرهنگی اجتماعی شهرستان فردوس
جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی شهرستان فردوس به ریاست فرماندار تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی شهرستان با حضور فرماندار، معاون سیاسی فرمانداری، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و جمعی از فعالین فرهنگی اجتماعی شهرستان تشکیل شد .
 
فرماندار فردوس هدف از برگزاری این جلسه را هم اندیشی مباحث فرهنگی اجتماعی و مشخص نمودن اولویت‌های فرهنگی شهرستان برشمرد و افزود: لازم است با هم‌سویی و هم افزایی اولویت های فرهنگی مشخص، تصمیم گیری و تبیین شود .
 
روشن از شنبه های فرهنگی یاد کرد و اظهار نمود : مجموعه فرمانداری و ادارات ازین پس شنبه های فرهنگی در شهرستان را اجرایی کنند و برنامه های فرهنگی با ادارات متولی در شنبه اول هر هفته رصد و پیگیری شود .
 
وی گفت : لازم است همه اعضای مرتبط با بخش های فرهنگی برنامه و طرح های فرهنگی خود را اعلام کنند تا در جلسات شورای فرهنگ عمومی به مرحله تصویب و اجرا برسد .
 
فرماندار فردوس ضمن اشاره به اختصاص یک درصد سهم دستگاه‌های اجرایی به برنامه‌های فرهنگی گفت:در شرایط سخت اقتصادی امروز از بدنه نخبگان فرهنگی وهمچنین ازظرفیت تشکل های فرهنگی دراجرای برنامه های فرهنگی باید بیشترین استفاده را ببریم.
 
روشن بابیان این مطلب که توجه به حوزه‌های فرهنگی درشرایط کنونی بسیار حائز اهمیت بوده، بیان داشت :مطالب، برنامه ها وطرح های فرهنگی بااولیت به جامعه هدف منتقل شود.
 
در ادامه سایر اعضای جلسه به بیان نقطه نظرات خود پیرامون مباحث وطرح های فرهنگی پرداختند.
 
 
تعداد بازدید: 168
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal