۱۴۰۲ سه شنبه ۱۶ خرداد
English
صفحه اصلی
1402/02/24 دهگردشی مدیران شهرستان در دو روستا
دهگردشی مدیران شهرستان در دو روستا
به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ فرماندار شهرستان فردوس ، مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری و جمعی از مدیران شهرستان عصر روز گذشته به روستاهای گردشگری گستج و فتح آباد رفته و پای درد دل روستائیان نشستند .
 
فرماندار فردوس در ابتدای این مراسم و پس از شنیدن مطالبات روستائیان توسط دهیار و اعضای شورا، اظهار نمود : دولت سیزدهم هدف از برگزاری این میز خدمت‌ها و بازدیدهای میدانی را دسترسی آسان مردم به مدیران و برطرف نمودن بخشی از مشکلات و دغدغه روستائیان می‌داند.
 
روشن در این دهگردشی‌ها با بیان این مطلب ادامه داد: یکی از افتخارات دولت سیزدهم و دولت مردمی همین است که مردم میتوانند دغدغه‌های خود را مطرح و مسئولین نیز تا مرحله تحقق مصوبات پیگیر هستند .
 
وی بر ثبت معنوی بازی های بومی محلی روستای گستج که هرساله تعداد زیادی بازدیدکننده دارد ، در راستای هویت ایرانی اسلامی تاکید کرد و افزود: باید این مهم در دستور کار استان قرارگرفته و تولید صنایع فرهنگی از جمله کتاب ؛ فیلم و.. از این بازیها مد نظر باشد.
 
مدیرکل دفتر امور روستایی نیز بیان داشت : ظرفیت های قابل توجهی در حوزه های مختلف در روستاهای شهرستان فردوس وجود دارد که استفاده از این ظرفیت ها در توسعه روستاها موثر می باشد.
 
هاشمی افزود : خواسته ها و انتظارات اهالی روستاها بسیار و منابع موجود اندک و لازم است با راه اندازی اتاق فکر روستا و اتاق هم اندیشی ، مسائل و مشکلات روستا به سمع و نظر بخشداران و فرماندار شهرستان برسد و تا مرحله اجرای مصوبات در مرکز استان نیز پیگیر خواهیم بود .
 
فرماندار فردوس در پایان پس از شنیدن درد دل روستائیان دستور پیگیری موارد مطرح شده را به مدیران دستگاه‌های اجرایی صادر و گفت: مصوبات میز خدمت و دهگردشی‌ها باید تا حصول نتیجه توسط مدیران شهرستان پیگیری شود و یکی از ملاک‌های ارزیابی مدیران نیز پیگیری همین مصوبات خواهد بود .
 
در این میز خدمت موضوعات مختلفی چون : تقویت پوشش اینترنت همراه، بهسازی جاده دسترسی ، تکمیل طرح هادی ، مرمت قنوات ، تامین روشنایی مسیر اصلی و زمین ورزشی ، تکمیل ساختمان گلزار شهدای روستا ، احداث خانه حمایتی سالمندان، و...مطرح شد و مدیران مربوطه نسبت به پاسخگویی آن در حضور اهالی روستا اقدام نمودند .
 
تعداد بازدید: 196
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal