۱۴۰۲ سه شنبه ۱۶ خرداد
English
صفحه اصلی
1402/02/31 جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان
جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان
جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور فرماندار ، دادستان ، فرمانده نیروی انتظامی ، معاون سیاسی فرمانداری و جمعی از مدیران شهرستان برگزار گردید .
 
فرماندار شهرستان فردوس در جلسه مبارزه با مواد مخدر سه عامل پیشگیری ، درمان و مبارزه را مباحث مهم در بحث مواد مخدر برشمرد .
 
مهدی روشن با تاکید بر این سه موضوع گفت: هر قدمی که در جهت تحقق این سه مبحث برداریم یک قدم به نجات جامعه کمک میکنیم.
 
وی افزود : تمامی مدیران دستندرکار در موضوع مبارزه با مواد مخدر ابتدا باید احساس مسئولیت داشته و جلسات کمیته ها را مرتب و منظم برگزار و مصوبات را بصورت جدی پیگیری و اجرا نموده و در جلسات ماهیانه کمیته مبارزه با مواد مخدر گزارش اقدامات انجام شده در این جلسه را مطرح نمایند .
 
فرماندار فردوس با اشاره به اینکه پیشگیری و آموزش حائز اهمیت بوده گفت: باید در گروه ها و اقشار مختلف و با استفاده از ظرفیت‌های مردمی آموزش‌ها ارائه و احساس خطر برای خاطیان ایجاد کنیم .
 
روشن با تاکید بر حمایت از افرادی که تصمیم به ترک مواد مخدر دارند، ادامه داد : لازم است در بحث هزینه ها در شهر و روستا شهرداری‌ها و دهیاری‌ها کمک نموده تا کسی معطل هزینه‌های درمان ترک اعتیاد نماند .
 
وی تاکید کرد : طرح مبارزه با مواد مخدر توسط نیروی انتظامی بصورت جدی پیگیری ، با عوامل این کار برخورد تا جو نا امنی برای افراد توزیع کننده و مصرف کننده مواد مخدر در سطح شهرستان ایجاد شود .
 
در ادامه کلیه مدیران عضو کمیسیون مبارزه با مواد مخدر شهرستان ضمن ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته به بیان نقطه نظرات خود مبنی بر مبارزه و پیشگیری با این معضل اجتماعی پرداختند .
تعداد بازدید: 105
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal