۱۴۰۲ جمعه ۱۰ آذر
English
صفحه اصلی
1402/08/24 بازدید سرزده
بازدید سرزده
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار شهرستان فردوس از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی فردوس بازدید نمود.
 
فرماندار شهرستان فردوس در این نشست ضمن بررسی وضعیت خدمات رسانی به جامعه هدف بر مواردی چون تامین سوخت مورد نیاز شهرستان، آمادگی تامین سوخت برای زمستان و شرایط سرمای بحرانی و حداکثر تعامل با سایر دستگاه‌های اجرایی تاکید نمود .
 
روشن همچنین با اشاره به تامین خواسته های مردم گفت : نارضایتی کمتر با فضای اجتماعی مثبت مشارکت بیشتر مردم را در شرایط مختلف فراهم می‌نماید.
 
وی در پایان بر اهمیت و حساسیت مدیریت توزیع مصرف سوخت تأکید نمود و از حسن عملکرد، تعامل و همکاری سازنده مدیر و کارکنان شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فردوس، در نظارت بر جایگاه‌ها و ارائه خدمات مطلوب به مردم و همچنین توزیع نفت سفید و گاز مایع میان روستائیان این شهرستان تقدیر و تشکر نمود.
 
در ادامه نیک دست؛مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه شهرستان به بیان گزارش عملکرد ناحیه نفت پرداخت و افزود:شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه فردوس با توزیع سالیانه حدود 70 میلیون لیتر انواع فرآورده بنزین، نفت سفید و نفتگاز از طریق تعداد 6 جایگاه سوخت و تعداد 5 فروشندگی و تعاونی در شهرستان فردوس وظیفه تامین و نظارت بر عرضه فرآورده های نفتی را در شهرستان فردوس بر عهده دارد.
تعداد بازدید: 87
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal